CZ | EN | DE odkaz na video « návrat na rozcestí

Půjčovna raftů Berounka

Chystáte se sjíždět Berounku a chybí Vám potřebné vybavení? Pak se nejdříve vydejte k nám, kde Vám zajistíme potřebné vybavení, a pak už můžete zcela bez obav bezpečně vyplout.

Naše půjčovna raftů Berounka Vám půjčí veškeré vybavení, potřebné k plavbě a Vaší bezpečnosti, dopraví Vás na místo vyplutí a i z místa cíle. Pomůžeme s výběrem vysoce kvalitních lodí a vodácké výbavy. Jistě oceníte naše bohaté zkušenosti a vstřícný přístup.

Nepatříme mezi nejlevnější půjčovny, ale levný neznamená vždy dobrý. Naše ceny jsou již předem uvedeny a nikde na Vás nečekají žádné skryté poplatky. Vše máme již v ceně a pro všechny zákazníky je připraveno i skvěle vybavené zázemí, kde najdete například WC, sprchy, parkování, místo na balení bagáže a další. V případě, že se zajímáte o konkrétní služby, jistě nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás informujeme. Během jízdy můžete telefonicky změnit místo vrácení materiálu nebo si v půjčovních místech materiál pouze vyměnit.

Půjčovna raftů, kánoí i kajaků Berounka

Ať už jste začátečník nebo zkušený vodák, u nás si jistě vyberete. Na výběr máme kánoe, rafty nebo třeba kajaky. Z kánoí jsou velmi oblíbené dva typy: Vydra a nafukovací kánoe Pálava. Pro rodiny s dětmi je vhodné zapůjčit si univerzální raft Colorado, který je až pro 6 osob a je ideální volbou pro prázdninové putování českou krajinou. Vhodný je i pro putování na divoké vodě. V nabídce jsou i různé druhy kajaků. Naše lodě jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů, proto jsou odolné a naprosto bezpečné.

Půjčte si kompletní výbavu

K plavbě na vodě potřebujete i další nezbytnou výbavu. Půjčíme Vám pádla, barely a pro Vaši ochranu nabízíme také různé druhy vest a helmy. Poradíme ve výběru vhodného plavidla a také doporučíme správné vybavení. Půjčujeme pouze vysoce kvalitní potřeby, které splňují předepsané normy.

Nadstandardní služby za příznivé ceny

Pro naše zákazníky máme připraveny nadstandartní služby – např. V letním období u týdenní plavby mezi Dolanským mostem a Karlštejnem Vám každou sobotu přepravíme lodě zdarma.  Pro školní zařízení máme připravenou velmi zajímavou nabídku, bude Vám k dispozici akreditovaný profesionální instruktor a naše firma Vám poskytne kompletní servis. Všem zákazníkům nabízíme velmi příznivé ceny, které navíc zahrnují pojištění proti poškození. Navíc si s námi můžete doplout až pro 50% slevu, více na „Doplujte si pro slevu“.

Abyste se o nic nemuseli starat, zajistíme i Vaši přepravu. Máme k dispozici čtyři minibusy, které Vás převezou na místo vyplutí a z místa cíle plavby.

Na přání dopravíme lodě na řeky Bílinu, Bystřici, Otavu, Střelu, Teplou a případně jinou řeku v regionu.

Naši akreditovaní instruktoři jsou řádně proškoleni a mají bohaté zkušenosti získané především ze závodní činnosti na divoké vodě.  Patří mezi ně i reprezentanti České republiky ve světovém poháru nebo na mistrovství světa.

Náš zkušený tým pro Vás vybere potřebné vybavení, abyste si jízdu bezpečně užili a mohli na ni ještě dlouho vzpomínat. Během celé jízdy je naše půjčovna lodí Berounka plně k dispozici a Vy se na nás můžete kdykoli obrátit.

Petr Putzer- půjčovna raftů Berounka

Naše firma Petr Putzer -půjčovna raftů a lodí, působí v této oblasti od roku 1994.

V roce 2004 se nám podařilo zprovoznit půjčovnu lodí Petr Putzer rafting Ohře s.r.o., která zajišťuje naše služby také na řece Berounce. V půjčovně Rafting Ohře pracují zkušení zaměstnanci s více než desetiletou praxí z působení na řece Vltavě.

Velmi klademe důraz na vysokou kvalitu svých služeb.