CZ | EN | DE odkaz na video « návrat na rozcestí

O nás


Ahoj Vodáci, 

půjčovna lodí Petr Putzer byla založena v roce 1994 ve Vyšším Brodě. Od samého začátku firma klade důraz na vysokou kvalitu svých služeb.
V roce 2004 se firma rozrostla o půjčovnu lodí Petr Putzer rafting Ohře s.r.o., která zajišťuje naše služby také na řece Berounce. Rafting Ohře od svého vzniku využívá zkušeností, které její zaměstnanci získali za desetiletou činnost na řece Vltavě.
Firma na Berounce může zajistit, kromě přepravy lodí i přepravu osob svými čtyřmi minibusy na místo vyplutí a z místa cíle plavby.
Mimo řeku Berounku je firma schopna dle přání zákazníka dopravit lodě na řeky Bílinu, Bystřici, Otavu, Střelu, Teplou a případně jinou řeku v regionu.
Ve firmě pracují akreditovaní instruktoři s bohatými zkušenostmi získanými nejen na školeních ale také ze své bohaté závodní činnosti na divoké vodě. Někteří z nich reprezentují, nebo reprezentovali Českou republiku ve světovém poháru nebo na mistrovství světa.
Mladý a dynamický kolektiv firmy Petr Putzer rafting Ohře s.r.o. se svojí cenovou politikou a svým pracovním nasazením snaží o spokojenost zákazníků.

                                                   Petr Putzer rafting Ohře s.r.o.